Выпускники 11-A класса 2013-2014 учебного года

Вас приветствует 11-А класс!

Архипченко Ольга Ивановна

• Учитель-методист.Учитель математики высшей категории.

• Педагогический стаж : 43 года  ( в КОШ № 103 с 1978 г. )

• Участие в педагогических конкурсах : "Учитель года" (районный тур , 2-ое место ),

"Лучший кабинет математики" городской конкурс 2009 г.

"Интегрированный урок по математике" городской конкурс 2009 г.

1.

Ярощук Светлана

Министр дисциплины

Экскурсия во Львове

• Нагорна Юліяпрезидент шкільного дитячого об`єднання "ТЕМП",член районого парламенту та ради лідерів міської ассоціації дитячих об`єднань.Переможець всеукраїнського конкурсу на краще самоврядування у школі, нагороджена відпочинком у МДЦ "Артек".Переможець обласного фестивалю "Самарська осінь".

• Вовк Анастасія-член шкільного дитячого об`єднання "ТЕМП",міністр культури та відпочинку у КЗОШ № 103, переможець міжнародного фестивалю "Сонцерід"(з образотворчого

мистецтва) у Болгаріі та"Морська мушля"(з вокалу), лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів (з образотворчого мистецства та вокалу).

• Сінько Анастасія - член шкільного дитячого об'єднання "ТЕМП", директор шкільного музею, зайняла перше місце у районному та третє місце у міському конкурсі "Юний журналіст-початківець".

• Делікатний Руслан-призер обласного турніру серед юнаків, чемпіон відкритого первінства клубу.

• Багіянц Ірина-переможець (перше місце) міського конкурсу "Студія геометричних ідей".

• Ярощук Світлана-відмінниця, третє місце у районній олімпіаді з російської мови, друге місце у районній  олімпіаді з математики,дипломант міського конкурсу "Студія геометричних ідей".

• Македон Ростислав-чемпіон першості міста 2010 року, призер першості області 2011 року, призер відкритої першості Запорізькоі області з боксу.

• Кулікова Ганна-лауреат міжнародних фестивалів з танцю, перші та другі місця на фестивалі у Дніпропетровську, коллектив "Данс екзотік".

• Кикоть Ірина-перше та друге місця на змаганнях з бально-спортивних танців.

• Низовська Єлизавета-перші місця на міжнародних конкурсах у Дніпропетровську та у Кривому Розі.

• Чудінов Сергій-відмінник, третє та перше місця у районній олімпіаді з географії у 2010 та 2011 роках, призер районних та міських змагань з Карате-до.

• Білоконь Єлизавета-дипломант конкурсу "Студія геометричних ідей", дипломант художнього конкурсу "Реклама".

• Соцький Руслан-має третій дорослий розряд з плавання.

• Філенко Андрій-перше місце районної та третє місце міської олімпіад з фізики, має третій дорослий розряд з плавання.

ПОСЛЕ ЛЕТА,ПОСЛЕ ЛЕТА

МЫ ЛЕТИМ НА КРЫЛЬЯХ В КЛАСС!

СНОВА ВМЕСТЕ - НАСТЯ,СВЕТА,

ВАНЯ,ЮЛЯ,БОДЯ,СТАС.

ВЕДЬ ДОЖДАТЬСЯ НЕ МОГЛИ МЫ

ВСТРЕЧИ СО ВТОРОЙ СЕМЬЕЙ.

ВМЕСТЕ СТОЛЬКО ПЕРЕЖИЛИ,

СЧАСТЬЕ,РАДОСТЬ,ГРУСТЬ ПОРОЙ.