Выпускники 11-A класса 2013-2014 учебного года
- Учитель-методист.Учитель математики высшей категории.
- Педагогический стаж : 43 года ( в КОШ № 103 с 1978 г. )
- Участие в педагогических конкурсах : "Учитель года" (районный тур , 2-ое место ),
"Лучший кабинет математики" городской конкурс 2009 г.
"Интегрированный урок по математике" городской конкурс 2009 г.
| Багиянц Ирина | Староста |
2. | Белайц Дмитрий | Спорт.ком. |
3. | Белоконь Елизавета | Министр благотворительности |
4. | Вовк Анастасия | Министр культуры |
5. | Деликатний Руслан | Ком.благотвор. |
6. | Добровольский Иван | Ком.спорта |
7. | Жуйков Владислав | Ком.спорта |
8. | Кикоть Ирина | Министр рекламы |
9. | Коляда Вита | Зам.старосты |
10. | Куликова Анна | Ком.культуры |
11. | Македон Ростислав | Министр спорта |
12. | Нагорная Юлия | Ком.рекламы |
13. | Низовская Елизавета | Ком.культуры |
14. | Пушкаренко Владислав | Ком.спорта |
15. | Радионов Тимур | Ком.спорта |
16. | Рудая Елизавета | Ком.культуры |
17. | Руденко Владислав | Ком.благотворит. |
18. | Синько Анастасия | Ком.культуры |
19. | Соцкий Руслан | Ком.спорта |
20. | Филенко Андрей | Ком.спорта |
21. | Хоменко Станислав | Ком.рекламы |
22. | Чудинов Сергей | Ком.спорта |
23. | Шамрай Богдан | Ком.благотворит. |
24. | Ярощук Светлана | Министр дисциплины |
- Нагорна Юлія- президент шкільного дитячого об`єднання "ТЕМП",член районого парламенту та ради лідерів міської ассоціації дитячих об`єднань.Переможець всеукраїнського конкурсу на краще самоврядування у школі, нагороджена відпочинком у МДЦ "Артек".Переможець обласного фестивалю "Самарська осінь".
-
Вовк Анастасія-член шкільного дитячого об`єднання "ТЕМП",міністр культури та відпочинку у КЗОШ № 103, переможець міжнародного фестивалю "Сонцерід"(з образотворчого
мистецтва) у Болгаріі та"Морська мушля"(з вокалу), лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів (з образотворчого мистецства та вокалу).
-
Сінько Анастасія - член шкільного дитячого об'єднання "ТЕМП", директор шкільного музею, зайняла перше місце у районному та третє місце у міському конкурсі "Юний журналіст-початківець".
-
Делікатний Руслан-призер обласного турніру серед юнаків, чемпіон відкритого первінства клубу.
-
Багіянц Ірина-переможець (перше місце) міського конкурсу "Студія геометричних ідей".
-
Ярощук Світлана-відмінниця, третє місце у районній олімпіаді з російської мови, друге місце у районній олімпіаді з математики,дипломант міського конкурсу "Студія геометричних ідей".
-
Македон Ростислав-чемпіон першості міста 2010 року, призер першості області 2011 року, призер відкритої першості Запорізькоі області з боксу.
-
Кулікова Ганна-лауреат міжнародних фестивалів з танцю, перші та другі місця на фестивалі у Дніпропетровську, коллектив "Данс екзотік".
-
Кикоть Ірина-перше та друге місця на змаганнях з бально-спортивних танців.
-
Низовська Єлизавета-перші місця на міжнародних конкурсах у Дніпропетровську та у Кривому Розі.
-
Чудінов Сергій-відмінник, третє та перше місця у районній олімпіаді з географії у 2010 та 2011 роках, призер районних та міських змагань з Карате-до.
-
Білоконь Єлизавета-дипломант конкурсу "Студія геометричних ідей", дипломант художнього конкурсу "Реклама".
-
Соцький Руслан-має третій дорослий розряд з плавання.
-
Філенко Андрій-перше місце районної та третє місце міської олімпіад з фізики, має третій дорослий розряд з плавання.