9б класс

Доброгорская Светлана Григориевна

Староста - Мамонова К. Зам.старости - Олейник К. Министерство работы и спорта : Олейник А. Министерство благотворительных дел:Рубец Д. Министерство культуры:Дубина Д.,Маслова К. Министерство информации: Любченко В.,Яновская А. Министерство уборки класса и дежурства :Данелия Г. Министерство учеников:Третьякова К.

Проведення виховних годин : 8 березня - мiжнародний день жiнок. Шевченко у кожному домi. Класнi збори "Дисциплiна школяра " Тиждень дитячоi юнацькоi творчостi. Охорона життя учнiв : Профiлактика ПДР : ТБ. Бесiда про поведiнку в суспiльних мiсцях. Акцiя :"Посади дерево" Масовi заходи: випуск листiвок на 8 березня. 8.03 - мiжнародний жiночий день.Конкурс "я i мiй свiт".24.03 - всесвiтнiй день поезii.Рольовi iгри як я дiятиму в такiй ситуацii. iндивiдуальна робота з учнями:тестування вiдповiдальнiсть за поручену справу.Бесiда щодо навчання й поведiнки.Тестування про стан здоров*я.Вiдверта розмова "дружба починаэться з посмiшки" Робота з батьками:вiдвiдування батькiв дiтей , якi порушують правила поведiнки.Батькiвськi збори.Робота у позаурочений час "спрямування учнiв до навчання"."Умiлi руки" Спортивно-туристична та краэзнавча робота: вiдвiдування при педунiверситетi.Конкурс виконавцiв поезii Т.Шевченка.Народний календар березня.27.03. мiжнародний день театру. Органiзацiя профiлактичноi работи:бесiда про власну гiгiэну учнiв.

Школа - велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
і відправляється звідси в політ.
Знань надається тут першооснова,
Жити, дружити учимось ми в ній.